Otomotiv Endüstrisi için Tek Kullanımlık Eldivenler

Otomotiv endüstrisi çok çeşitli kimyasal bazlı sıvı ile çalışmakta, keskin, tehlikeli parçalar ve araçlar kullanmakta ve bunları hassasiyetle kullanabiliyor olmaya ihtiyaç duymaktadır. Bir otomotiv tamircisi ya da endüstride çalışan bir işçiyseniz büyük olasılıkla eldiveninizin üç ana yararı olmasını beklersiniz.
Ağır işler için nitril eldivenler, otomotiv endüstrisi için idealdir , çünkü otomotiv endüstrisinde çalışanların birçok ihtiyacını karşılamaktadır. Teknisyenler kullanım ömrü uzun ve dayanıklılığı fazla olan, hassasiyet elde etmek için yüksek bir hüner ve gelişmiş bir kavrama dokusuna ihtiyaç duyarlar. Punta siyah nitril eldivenler, kimyasal koruma ,delinme direnci ve konfor sağlar. Otomotiv endüstrisinde, bu eldivenler otomotiv sanayisinde çalışanların üç ihtiyacını karşıladığı için üstünlüğünü kanıtlamıştır:

Delinme Direnci; Punta siyah nitril eldivenler sentetik kauçuktur, kendi yapısı latex eldivenlere göre üç ila beş kat daha fazla delinme direncine sahiptir. Bu , keskin nesne ve aletlerle çalışan otomotiv tamircileri için önemli bir güvenlik garantisidir.

Kimyasal Koruma; Punta nitril eldivenler , üç kimyasal monomer ile geliştirilmiştir ; akrilonitril, karboxil asit, butadin. Malzeme güçlüdür ve günlük bazda tamircilerin temas halinde olduğu harici kimyasallara dirençlidir. Punta siyah nitril eldivenler, kerosen, turpentine, aseton, etanol ve butan gibi bir çok kimyasala yüksek dirençlidir; bu nedenle otomotiv ve havacılık endüstrisi için idealdir.

El becerisi; Nitril Siyah Eldiven zorlu ortamlarda daha fazla konfor sağlar; bununla birlikte, nitril esnektir ve kullanıcıya, uzun süreli bir kullanımdan sonra bir otomotiv uygulamasında ihtiyaç duyulan hüner ve çok yüksek derecede hassasiyet sağlayan uygunluktadır.